Dlaczego warto nam zaufać

Jesteśmy producentem zestawów solarnych oraz pomp ciepła. Reprezentujemy w Polsce największych producentów systemów fotowoltaicznych na świecie. Należymy również do przedsiębiorstw objętych certyfikatem Rzetelna Firma. 

Inwestycja w nowoczesne technologie energetyczne i cieplne to decyzja na lata. Dobór komponentów, które zagwarantują odpowiednią wydajność i niezawodność podczas użytkowania jest sprawą szczególnej wagi. 

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych Klientom podjęliśmy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy posiadają stosowne certyfikaty potwierdzające jakość oferowanych produktów oraz dostosowanie do wymogów europejskich oraz światowych.

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem certyfikatów, jakie spełniają oferowane przez nas produkty oraz pełną listą naszych partnerów biznesowych. Jednocześnie informujemy, że Lumen Technik bierze udział w programie Rzetelna Firma, który skupia przedsiębiorstwa dbające o etykę biznesową i poziom oferowanych usług.

Na życzenie naszych kontrahentów i Klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

 

Bądź na bieżąco. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

Zamawiając newsletter akceptuję Politykę Prywatności LumenTechnik Sp. z o.o.