Panele fotowoltaiczne

Kanadyjska firma z siedzibą w Ontario, działająca w ponad 50 krajach na świecie. Piąty co do wielkości producent paneli fotowoltaicznych na świecie, z roczną produkcją na poziomie prawie 2 000 MW paneli. Uznany dostawca dla wielu farm fotowoltaicznych.

Globalną wizją Canadian Solar, którą realizuje również Lumen Technik, jest współtworzenie przyszłości opartej na czystych i trwałych źródłach energii. Moce produkcyjne kanadyjskiej firmy pozwalają wytworzyć moduły o łącznej mocy 2 gigawatów. Klienci Canadian Solar zainstalowali już na całym świecie systemy fotowoltaiczne o łącznej mocy ponad 4 000 MW.

Szybki rozwój Canadian Solar zawdzięcza stałej dbałości o wysoką jakość i dążeniu do obniżania kosztów instalacji fotowoltaicznych poniżej kosztów tradycyjnych źródeł energii. Obecnie firma pracuje nad stworzeniem przyszłości, w której energia słoneczna będzie odgrywała znaczną rolę w zasilaniu naszego świata, z korzyścią dla firm, lokalnych społeczności, osób prywatnych i środowiska naturalnego.

Produkty Canadian Solar cechuje najwyższa jakość przy zachowaniu niskich kosztów produkcji, co umożliwia konstruowanie atrakcyjnych cenowo ofert dla Klientów. Dzięki temu jej produkty, dystrybuowane w Polsce przez Lumen Technik, mogą być wykorzystywane zarówno na własne potrzeby gospodarstw domowych, gdzie montowane są systemy fotowoltaiczne o mocy 20 W, po systemy na skalę przemysłową o mocy ponad 70 MW.

Firmy wybierają Canadian Solar z wielu powodów. Przyciąga ich doceniana na świecie ekspercka wiedza techniczna, solidne doświadczenie i sukcesy w finansowaniu i realizacji projektów realizowanych „pod klucz” (EPC) oraz stabilność finansowa firmy. Doceniają również: wysoką jakość produktów, 10-letnią gwarancję na produkty i 25-letnią gwarancję zachowania gwarantowanego poziomu wydajności, ubezpieczoną w towarzystwach reasekuracyjnych o najwyższym ratingu wg agencji AM Best.

Zalety modułów:

  • wysoka sprawność
  • 25-letnia, liniowa gwarancja produktywności, zabezpieczona ubezpieczeniem
  • 10-letnia gwarancja na wady ukryte
  • najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

 

Bądź na bieżąco. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

Zamawiając newsletter akceptuję Politykę Prywatności LumenTechnik Sp. z o.o.