Panele fotowoltaiczne

Yingli Green Energy Holding Company Limited (NYSE: YGE) lepiej znane pod nazwą Yingli Solar, jest nr 1 wśród producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Pod znakiem towarowym „Yingli Solar“ przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje moduły fotowoltaiczne wysokiej jakości na licznych rynkach, w tym w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech, w Grecji, we Francji, w Korei Południowej, Brazylii, Meksyku, Chile, Chinach i w Stanach Zjednoczonych.

Ponad 4 GW modułów zainstalowanych na świecie czyni z Yingli Solar czołowe przedsiębiorstwo z zakresu energii słonecznej, którego sukces opiera się na udowodnionej niezawodności produktów oraz długotrwałej wydajności. Ponadto jest pierwszym przedsiębiorstwem z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz pierwszym chińskim przedsiębiorstwem sponsorującym Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA™.

Moduły słoneczne Yingli Solar uzyskały certyfikaty nadawane modułom fotowoltaicznym na kluczowych rynkach świata przez wiodące firmy kontrolujące, np. przez niemiecki TÜV Rheinland w Europie, UL w Ameryce Północnej czy Inmetro w Brazylii.

Niezależna kontrola i certyfikacja na różnych rynkach krajowych potwierdza, że produkty Yingli Solar spełniają najsurowsze wymogi dotyczące trwałości, niezawodności i wytrzymałości. Sukces przedsiębiorstwa opiera się na zaufaniu Klientów i partnerów do produktów Yingli Solar, usługach i etyki biznesu.

Dodatkowo, zważywszy na szybki rozwój branży i rynku fotowoltaicznego, specjaliści Yingli z biur na całym świecie na bieżąco śledzą wszelkie trendy w dziedzinie certyfikacji tak, aby mieć pewność, że Klienci są zabezpieczeni w każdy możliwy sposób. Klienci wybierający Yingli Solar mają więc wszelkie podstawy do tego, by uważać, że produkty, które zakupili są niezawodne i trwałe

Zalety modułów:

  • wysoka sprawność
  • 25-letnia, liniowa gwarancja produktywności, zabezpieczona ubezpieczeniem
  • 10-letnia gwarancja na wady ukryte
  • najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

Bądź na bieżąco. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

Zamawiając newsletter akceptuję Politykę Prywatności LumenTechnik Sp. z o.o.